Jdi na obsah Jdi na menu
 Květinový horoskop :-)

BERAN 21.3. - 20.4.
Beran - květiny Tulipány

Květiny: Tulipány

Domov: Beran je takový "krysař", který povzbuzuje svět k rozbití zavřených dveří. Jeho domov je místo, kde se setkávají přátelé různých profesí a zaměření. 


Láska:
Nechává se láskou zcela pohltit. S velkorysostí jemu vlastní, rád rozdává různé šperky.

Povolání: Beran přemýšlí ve velkém stylu. A jako tulipán, má vlastnost mnoho lidí inspirovat a motivovat. Daří se mu dostat pod jednu střechu obchodní svět různých zaměření.

Dárky: Abyste mohli berana řádně oslavit, můžete zaranžovat nějakou párty nebo zařídit lístky na ten nejlepší jazz.

Tip: Meloun – Sladká chuť, osvěžující. Podle druhu je méně či více sladký, aromatický až kořeněný. Sněte o žhavých španělských nocí v tanci flamenga a vaše sny se vám již brzy splní.BLÍŽENCI 21.5. – 21.6.
Blíženci - květina Mák


Květina:
Mák

Domov: Velkorysý městský byt, kde je vše v dosahu. Nestálý jako mák mění blíženci často nábytek a dekoraci, monotónnost prostě není pro ně. Nejraději by do svého bytu namontovali otáčivé dveře, aby si ulehčili své neustálé příchody a odchody.

Láska: Blíženci potřebují velkou dávku akce. Vlastní nenasytnou chuť na smyslové požitky a chtějí zkusit všechny erotické zážitky, které život nabízí.
Povolání: Mnohostranně talentovaný blíženec s velkým přehledem, který se umí chopit situace. Jsou rádi šéfové, neboť nenávidí od jiných předepsanou rutinu. Je jim úplně jedno, jak tvrdě musí pracovat, práce je vždy baví.


Dárky:
Milují párty s překvapením. Večer nemusí být drahý, ale nekonvenční. Čilí hosté, nový soused nebo exotické jídlo.

Tip: Rambutan – Chuť sladká aromatická, ovoce, které je v Číně velmi oblíbeným ovocem.BÝK 21.4. – 20.5.
Býk - květina Pivoňka


Květina:
Pivoňka

Domov: Jeho motto "Neexistuje nic lepšího než pěkný domov". Vybaven velkým smyslem pro tradice, rád a hrdě ukazuje  rodinné dědictví.


Láska:
Býk nepotřebuje žádné povzbuzení k tomu, aby vklouzl do pohodlného oblečení. A když po jídle nabídne dát si dezert u zapáleného krbu, tak potom jako Pivoňka nechá rozehrát celé svůdné umění.

Povolání: Jeho heslo je kvalita, neboť on věří na konkurenčně orientovaný trh, kde kvalita mluví sama za sebe. Považuje své oddělení za družstvo a očekává plné nasazení  směřující za společným cílem.

Dárky: Každý dárek, který zvýší jeho standard je vítán.

Tip: Granátové jablíčko – Chuť sladko-kyselá, aroma připomíná červený rybíz.  Přidejte granátová zrníčka do exotického salátu a zažijete afrodisiakální výbuch.


KOZOROH
 22.12. – 21.01.
Kozoroh - květiny Strelície


Květiny:
Strelície


Domov:
Kozoroh hledí na to, koupit si ten nejlevnější dům v nejlepší čtvrti. Sám vyhledává lidi, kteří dokáží rozsáhlé restaurátorské práce v nejlepší kvalitě za nejlevnější peníz.  Vlastní každé  bytové i nebytové zařízení, které šetří čas.


Láska:
Nenechá se lehce odradit a neakceptuje žádné  "ne".  Padne k němu  lichotivé jméno  "Maraton". Dá se věřit tomu, že kozoroh objeví 8.div světa.

Povolání: Jako Strelície je kozoroh aktivní a dominantní. Nečeká až loď dopluje do přístavu, naopak mu plave naproti a ze sebe udělá kapitána.  Ze své prestižní kanceláře uplatňuje svůj vliv a  vytváří své impérium.

Dárky: Kupujte svému kozorohovi to nejlepší, co si můžete dovolit.

Tip: Fíky – Chutnají aromaticky a sladce, trochu citrónové šťávy jim dodá aroma. Zaměřte svou následující dovolenou směrem k Řecku.VODNÁŘ 21.1. – 19.2.

Vodnář - květiny Sněženky
Květiny:
Sněženky


Domov: Mnoho místa a úložného prostoru pro kufry jsou hlavními kritérii v hledání pravého domova pro vodnáře. Vodnáři přestavují nábytek tak často, jako ostatní lidé utírají prach.

Láska: Dobrodružná. Miluje nové a neobvyklé zkušenosti. Pokud jste vážně zamilovaní do vodnáře, ponechte mu hodně volného prostoru.

Povolání: Energií naplněný, mnohostranně talentovaný vodnář přináší do obchodu čerstvý vzduch. Jeho smysl pro dobrodružství  ho nechává otevřeným novým myšlenkám, lidem i věcem.

Dárky: Darujte svému Vodnáři  žhavé novinky nebo něco co může svými smysly pohladit, poslouchat, vidět nebo cítit.

Tip: Guave – Chuť sladko-kyselá jako směs  hrušek, kdoulí a fíků. Shlédněte si film "Vzpomínky na Afriku , ten naplní vaši touhu.


RYBY 20.2. – 20.3.
Ryby - květiny Fialky


Květiny:
Fialky


Domov:
Domov ryb je obklopen bohatou barevnou zahradou. S exotickými květinami a knihami si ryby vychutnávají  samotu.

Láska: Tady se může jen říct "Tichá voda břehy mele!" Ryby milují  zkoumat všechny výšky i hloubky lásky, jen aby učinily svého partnera šťastným.

Povolání: Ryby nejsou v žádném případě hráči, mnohem více a přesně si odhadují svou pozici a až teprve poté udělají další krok, když vědí, že  se jim  to vyplatí. Požehnány dvojí tváří jako fialky nechávají si ryby, karty zakryté a odkryjí je pouze tehdy, když v ruce drží trumf.

Dárky: Nejlepším dárkem je pro ryby nejnovější vydání encyklopedie nebo zrekonstruované  vypadané poličky v jejich knihovně.

Tip: Kiwi – chuť sladko-kyselá, jako směs z angreštů, melounu a jahod. V tomto roce by mohl být Nový Zéland vaším cílem cesty.


LEV 23.7. – 23.8.
Lev - květina Slunečnice


Květina:
Slunečnice

Domov: Ať už obývá luxusní vilu nebo chatrnou chaloupku, lev je na svém zámku pánem. Vlastní  decentní vkus a míchá různé styly odpovídajícími pravidly.

Láska: Vášnivý lev prožívá sex s intenzitou  a odhodlaností. Miluje napětí a dobrodružství. Nedivte se pokud posvětí svůj nový vůz svůdným setkáním mezi čtyřma očima.

Povolání: Jako šéf rozhoduje a má rád vše ve svých rukou. Je nonstop v pohybu a ambice jej vymršťují do vedoucího postavení.

Dárky: Poukaz, který může utratit ve svém oblíbeném obchodě.

Tip: Mučenka jedlá – Chuť osvěžující, kyselá jako hroznové víno, plné aroma. Vitaminy C, kalcium a železo jsou dobré pro opotřebované nervy.PANNA 24.8. – 23.9.
Panna - květiny Jiřiny


Květiny:
 Jiřiny


Domov:
Panně patří domov s čerstvě nahozenou fasádou a neustále perfektně zastřiženým trávníkem. Klid, pohoda a čisto je odpovídající popis pro její domov. Nepořádek nebo špinavé boty jsou pro ni odpuzující.


Láska:
Ačkoliv o svých citech málo hovoří, je něžná a romantická. Ukáže vám, kolik pro ni znamenáte, neboť nikdy nezapomene na žádné narozeniny ani jubileum. 


Povolání:
Panna vše velmi pečlivě a svědomitě plánuje. Oceňuje jistotu, chápe, že o peníze a majetek je nutné se starat. Nespekuluje a nezahrává si z budoucností.

Dárky:
Myslete spíše na praktičtější než na zvláštní zboží. Něco vlastnoručně vyrobené nebo něco ze zahrádky je cesta k panninu srdci.

Tip: Banány – Chuť velmi sladká a aromatická. Mimochodem: banánový salát se skořicí a jogurtem uklidní nervózní žaludek a střeva.


STŘELEC 23.11. – 21.12.
Střelec - květina Čemeřice


Květina:
Čemeřice černá

Domov: Neustále mu zvoní telefon. Vybaven  nejnovějšími Audio/Video-zařízeními a  jeho domov je vždy otevřen  přátelům a rodinným příslušníkům. Díky své spontánnos ti nabízí vždy zajímavé  rozptýlení.

Láska: Neustále flirtuje a  tím působí neodolatelně. Je tak žádaný, že je možné, že partner pro něho může být jedním z mnoha. Se střelcem líbánky nikdy nekončí.

Povolání: Jeho motto je "obchod je obchod". Šarm a přitažlivost jsou klíčem k jeho úspěchu. Jako čemeřice je střelec mistrem stylu.  Nikdy se s ním nenudíte.

Dárky: Auto-telefon nebo mobil s tím nikdy nešlápnete vedle. Neboť telefonování patří k jeho oblíbeným činnostem.

Tip:
Ananas – Chuť kořeněno-sladká jemně kyselá,  svými enzymy odbourávají tuky.


VÁHY 24.9. – 23.10.
Váhy - květiny Mochyně židovská


Květina:
Mochyně židovská

Domov: Kvalitní váhy chtějí to nejlepší, co si člověk může za peníze koupit. Vedle vchodových dveří by mělo být napsáno "Smích, přátelé a hosté jsou vždy vítáni!" Jejich standardním pozdravem je nadšené objetí.

Láska: Být obklopeni luxusem a krásou, to přitahuje k vahám. Nejraději bychom je nenechali odejít.

Povolání: Váhy ukazují své nejlepší schopnosti pouze tehdy, když je mohou ukázat  společně s dalšími kvalitními produkty. Všemi oblíbené váhy očekávají stejnou loajalitu a výkon od sebe jako i ostatních.

Dárky: Darujte svým vahám pečující den v jejím oblíbeném kosmetickém salonu, neboť váhy se rády nechávají rozmazlovat od hlavy až k patě.

Tip: Papája – Chuť sladká jako směs meruňky, melounu a malin. Ideální pro dietní kůru.


ŠTÍR 24.10. – 22.11.
Štír - květina Amarylis


Květina:
Amaryllis

Domov: Vlastní nejlépe vymetený dům v celé čtvrti a rád jej zdobí mezinárodními suvenýry.

Láska: Štír je do lásky zamilovaný a potřebuje hlubokou náklonnost, i kdyby to mělo být jen na krátkou dobu.

Povolání: Štír má smysl pro to, co zrovna letí a umí tuto potřebu uspokojit. Tak jako se Amaryllis natahuje nahoru, bojuje pevně a odolně o respekt a uznání.

Dárky: Hudba a divadlo jej nadchnou. Proto je pozvání do opery nebo do kina vítaným dárkem.

Tip:
Mučenka jedlá – Chuť osvěžující, kyselé jako hroznové víno, plný aroma. Vitaminy C, kalcium a železo jsou dobré pro opotřebované nervy.


RAK 22.6. - 22.7.
Rak - květiny Růže


Květina:
Růže

Domov: Domov je místo k setkávání jeho přátel a blízkých, stejně tak jako shromaždiště jeho cenného majetku. Nikdo nesbírá lidi a věci tak jako rak. Je rodilý posluchač. 

Láska: Partnerství a chvíle strávené ve dvou znamenají pro raky velmi mnoho. Už jen milostny dopis položený na polštář nebo pouhé "Miluji Tě" si jej získá.

Povolání: Talent vidět  detaily a schopnost organizace, přinášejí zisky v každém podnikání. Nikdy byste neměli zapomenout mu poděkovat za nasazení, loajalitu a ochotu ke spolupráci.


Dárky:
Rakovi udělá radost nová biografie. Dárek opatřený osobním věnováním,  rak velmi ocení.

Tip: Mango - Chuť sladká, s aromatickou vůní, připomínající broskev.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář